Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA 2011/2012

FestynW dniu 23 czerwca2012 r. na placu Przedszkola w Rozogach ?Kraina Uśmiechu? odbył się festyn rodzinny pod hasłem ?Razem z mamą i tatą?. Festyn oraz poczęstunek został zorganizowany  w ramach Projektu ?Radosny uśmiech przedszkolaka? ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Organizatorami imprezy były: Przedszkole w Rozogach ?Kraina Uśmiechu?, Przedszkole w Dąbrowach oraz Oddział Przedszkolny w Klonie. Wystąpiły dzieci z 3 przedszkoli a po nich dzieci uczestniczyły w konkursach i zabawie przy muzyce.  Festyn był także okazją do zaprezentowania działań podjętych w czasie trwania Projektu poprzez prezentację wystawy fotograficznej oraz podsumowania Projektu zaprezentowanym przez kierownika projektu Panią Gabrielę Samsel.

Dzień Babci i Dziadka


W dniu 21 stycznia 2012 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach odbył  się teatrzyk  w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkoli w Rozogach, Dąbrowach i oddziału przedszkolnego w Klonie  z okazji Dnia Babci i Dziadka w przepięknej scenerii przygotowanej przez nauczycieli.
Program:
1. "Biedroneczki"  - występ 3-4 latków
2. Przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków" w wykonaniu przedszkolaków z Rozóg uczestniczących w zajęciach teatralnych
3. "Dlaczego kochamy Babcię i Dziadka - życzenia dzieci z Dąbrów i Klonu
4.  Pieśni i tańce kurpiowskie w wykonaniu dzieci uczestniczących w zajęciach regionalnych
5. Wspólny biesiadowanie przygotowane przez rodziców


Bal karnawałowy

 
Przedstawienie pt. "Witajcie w wierszolandii Tuwima" w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół w Rozogach.Spotkanie z pracownikiem Nadleśnictwa Spychowo pt. "Przystosowanie zwierząt do zimy"Jasełka

 

Przegląd Kolęd i Pastoralek
 


Andrzejki w Klonie oraz w Rozogach

 W dniu 22 października 2011r. odbyła się wycieczka do Olsztyna dla dzieci 3-5 letnich z Przedszkola Samorządowego w Rozogach ?Kraina Uśmiechu?, w ramach projektu ?Radosny Uśmiech Przedszkolaka?

Program wycieczki:

    seansu ?Dzień i noc ? w Planetarium  w Olsztynie
    zabawy w salonie zabaw Małpi Gaj
    posiłek w McDonald?s